Dnes je 29. 11. 2022, svátek má Zina, zítra Ondřej

Florbal - turnaj ve Znojmě

Datum: 12. 4. 2022

V pondělí 4. 4. 2022 se děti z florbalového kroužku zúčastnily turnaje ve Znojmě. Na turnaji, který byl tentokrát pro mladší kategorii (do 5. třídy), bojovalo nakonec 9 hráčů a hráček.

V prvním utkání zvítězily Dyjákovice drtivě proti týmu Mediflorbal. Ve druhém utkání změřily síly s favoritem turnaje. Po nepovedeném začátku dokázaly soupeře do poloviny utkání trápit, ale ZŠ náměstí Republiky nakonec ukázala svoji třídu a zvítězila.

Ve třetím utkání nastoupily Dyjákovice proti další velké znojemské škole a to ZŠ JUDr. Josefa Mareše. Soupeř začal lépe a vedl dokonce 7:3. Dyjákovičtí se však nevzdali a po změnách v sestavě dokázali vyrovnat. Těsně před koncem přišlo rozhodnutí a soupeř o jedinou branku zvítězil. Později se ukázalo, že i remíza by stačila k celkovému druhému místu.

Poslední utkání si všichni užili a nad ZŠ Prokopa Diviše z Přímětic zvítězili 11:0. Celkově tak Dyjákovice zakončily turnaj na pěkném 3. místě a do školy výprava přivezla krásný pohár.

Za výkony si zaslouží velkou pochvalu celý tým. Speciálně je nutno vyzdvihnout výkon brankáře Vojty Kutláka a nejlepšího střelce Marka Vítka.

Sestava:

Vojta Kutlák – Aleš Doležálek, Markéta Száková, Kateřina Landová, Daniel Chlachula – Marek Vítek, Patrik Táborský, Matěj Dojčar, Josef Roth.

Výsledky:

ZŠ Dyjákovice - Mediflorbal 16:0