Dnes je 15. 12. 2019, svátek má Radana, zítra Albína

Přespolní běh 2019

Datum: 25. 9. 2019

Žáci 6. - 9. třídy se zúčastnili okresního finále v přespolním běhu ve Znojmě. Startovala šestičlenná dívčí nebo chlapecká družstva. Mladší kategorie chlapců a dívek + starší kategorie děvčat běžely 1 800 m, kategorie starší chlapci 2 800 m. Do hodnocení se započítaly výsledky čtyř nejlepších závodníků z jednotlivých družstev.

Naší školu reprezentovali tito žáci a žákyně:

Mladší dívčí kategorie: Simona Konyáriková, Šárka Střechová, Tereza Vaneková, Šárka Zábojníková a Laura Brychtová - 8. místo.

Mladší chlapecká kategorie: Martin Landa, Matyáš Sýkora, Ondřej Zámostný, Jakub Jírovec, Daniel Kuřák a Daniel Urban - 3. místo.

Starší dívčí kategorie: Vendula Badinská, Lucie Chmelová, Anežka Pilíšková, Ester Poppová, Julie Matušková a Nikola Střechová - 4. místo.

Starší chlapecká kategorie: Tomáš Konyárik, Radek Tumpach, Karel Fargaš, Patrik Fargaš a Štěpán Prokop - 6. místo.

Všem sportovcům gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.