Dnes je 23. 6. 2024, svátek má Zdeňka, zítra Jan

Grafomotorický kurz pro budoucí prvňáčky

Datum: 10. 6. 2024

Společná setkání dětí a paní učitelky probíhala na 1. stupni. Budoucí prvňáčci poznali prostředí školy, tělocvičny, školní družiny a také to nejdůležitější, svoji budoucí 1. třídu. Zábavnou a hravou formou jsme se společně navzájem poznávali, vyprávěli, zpívali, cvičili, psali, malovali, skládali, stříhali nůžkami, lepili a naučili se společnou básničku. Všechny splněné úkoly jsme vždy hodnotili a odměnou byla školní razítka a barevné nálepky. Děti, které se kurzu účastnily, byly velmi šikovné, snaživé a pracovité. Patří jim velká pochvala od paní učitelky. Za odvahu, šikovnost a úspěšné zvládnutí grafomotorického kurzu obdrželi budoucí školáci medaile a pochvalné listy. Poděkování patří také všem rodičům, kteří doprovázeli své děti.

Až září zaklepe na dveře, škola se nám otevře a my přivítáme naše nové prvňáčky, na které se už nyní velmi těšíme.

webdesign: Synetix
©2019-2024 Základní škola, Dyjákovice, okres Znojmo, příspěvková organizace