Dnes je 19. 3. 2024, svátek má Josef, zítra Světlana

Organizační informace

Školní družinu navštěvují žáci 1. – 5. ročníku ZŠ.

Žáka do školní družiny přihlašuje zákonný zástupce předáním řádně vyplněného zápisového lístku s uvedením rozsahu docházky a způsobu odchodu žáka z družiny/zadní strana přihlášky/.

Odhlašování žáka z docházky do činností ŠD oznámí rodiče písemnou formou vychovatelce.

Provoz školní družiny:

ranní družina
od 6:30 do 7:50

odpolední družina
od 11:30 do 16:00

Poplatek za školní družinu

Za pobyt ve školní družině je vybírán poplatek, jehož výše je stanovena takto:

• měsíční paušál za pobyt v ŠD je: 60,- Kč
  • úhrada na období září - prosinec ve výši 240 Kč
  • úhrada na období leden - červen ve výši 360 Kč

Peníze vybírají v hotovosti vychovatelky.

Stravování

Odhlašování dětí ze školní jídelny v případě nepřítomnosti žáka provádí rodiče sami. Telefonní číslo ŠJ (paní Jašková) – 515 221 240

Provoz během prázdnin a volných dnů ŘŠ

Nabízíme rodičům provoz ŠD o prázdninách a volných dnech ředitele školy od 6.30h do 16.00h.​

Vyplněnou přihlášku do ŠD (formuláře naleznete níže) odevzdejte nejpozději sedm dní před začátkem prázdnin či volných dnů ředitele školy paní vychovatelce. U neodevzdaných přihlášek se předpokládá nezájem o provoz ŠD v době prázdnin a volných dnů ředitele školy.

Všichni žáci jsou v době volných dnů ředitele školy a během prázdnin odhlášeni ze školní jídelny. Přihlášení žáci do školní družiny, kteří budou mít zájem o obědy, se musí přihlásit v jídelně.