Akce školy
16. 3. 2024
VIDA! Brno – 5., 8. a 9. třída
12. 3. 2024
Zvířátka v zimě - 2. třída
12. 3. 2024
Velikonoční věnec - 2. třída
12. 3. 2024
Tvořivé Velikonoce - 2. třída
12. 3. 2024
Liška obecná - 2. třída
11. 3. 2024
Pravěk, starověk – opakování a procvičování – D6
11. 3. 2024
VIDA! Brno – 6. a 7. třída
7. 3. 2024
Florbalový turnaj SVČ Znojmo 6.- 9. třída
6. 3. 2024
Písmenka s medvědy - 1. třída
6. 3. 2024
Č jako čepice - 1. třída
6. 3. 2024
Bruslíme - 1. třída
4. 3. 2024
Edukační program VODA
3. 3. 2024
Kopcovitá krajina - Pálava - 8. třída
3. 3. 2024
Vodárenský proces - Recyklohraní
2. 3. 2024
Vysněný nápoj - 6. třída
29. 2. 2024
Zeměpisná olympiáda
29. 2. 2024
Florbalový turnaj SVČ Znojmo 2.- 5. třída
27. 2. 2024
RESUSCITACE - OŽIVOVÁNÍ JEDINCE – 7. třída
27. 2. 2024
Divadlo Znojmo - 3. - 5. třída
26. 2. 2024
Loucký klášter Znojmo – 9. třída
26. 2. 2024
Exkurze Znojmo - 7. a 8. třída
24. 2. 2024
Památky Znojma – D7
23. 2. 2024
Mona Lisa jinak - VV 7. třída
23. 2. 2024
Jaký jsem ? - 6. třída
23. 2. 2024
Loutky - 3. třída
23. 2. 2024
Já ..... - 3. třída
23. 2. 2024
Hodiny - čas - 3. třída
23. 2. 2024
Lyžaři - 3. třída
23. 2. 2024
Zimní slunce - 3. třída
21. 2. 2024
Moje první prezentace - Inf 6
21. 2. 2024
Dyjské království - mapa dle fantazie - 7. třída
21. 2. 2024
2. a 3. den lyžařského výcviku
20. 2. 2024
Specifika výživy dospívajících – 9. třída
19. 2. 2024
1. den lyžařského výcviku
16. 2. 2024
VELKÁ a malá - 1. třída
16. 2. 2024
Sýkorky na krmítku - 1. třída
16. 2. 2024
Sněhulák - roláž - 1. třída
16. 2. 2024
Kamarád, kamarádka - 1. třída
15. 2. 2024
VALENTÝNSKÁ OLYMPIÁDA ČESKÉHO JAZYKA
14. 2. 2024
Saint-Gobain ADFORS – exkurze - 9. třída
12. 2. 2024
Zimní čepice - 2. třída
12. 2. 2024
Sněhuláci - 2. třída
12. 2. 2024
Na ledě - 2. třída
12. 2. 2024
Klaun - 2. třída
12. 2. 2024
Hychykyrýs - 2. třída
12. 2. 2024
FINANČNÍ GRAMOTNOST – okresní kolo
12. 2. 2024
Město ze dřeva – 7. a 9. třída
12. 2. 2024
LP – těžiště – 7. třída
12. 2. 2024
LP – magnetismus – 6. třída
1. 2. 2024
Letní příměstský tábor
31. 1. 2024
Skupinová práce – Z9 – 1. pololetí
30. 1. 2024
Model plic - 5. třída
29. 1. 2024
Dějepisná olympiáda - okresní kolo
29. 1. 2024
Ptačí budky - 3. třída
29. 1. 2024
Hlava v zimě - 3. třída
29. 1. 2024
Vločky - 3. třída
29. 1. 2024
Heřmánek pravý - 3. třída
29. 1. 2024
Tři králové - 3. třída
26. 1. 2024
Počátky architektury - 6. třída
26. 1. 2024
LAICKÁ PRVNÍ POMOC - 8. třída
25. 1. 2024
Ptačí hodinka 2024
25. 1. 2024
Hrnek s horkým nápojem - 5. třída
25. 1. 2024
Bruslení ve Znojmě
24. 1. 2024
Zimní sporty - 9. třída
23. 1. 2024
Olympijský víceboj 2023
23. 1. 2024
Práce se stavebnicemi Merkur a Lego - 5. třída
23. 1. 2024
Zdravá výživa - 9. třída
22. 1. 2024
Zeměpisná olympiáda – školní kolo
17. 1. 2024
RODINA – myšlenková mapa – 7. třída
16. 1. 2024
Laboratorní práce z chemie - 8. třída
16. 1. 2024
Elektrování těles třením – F8
16. 1. 2024
Klauni - 5. třída
11. 1. 2024
Hravé sčítání ptáčků - 6. třída
9. 1. 2024
Návštěva kostela - 1. stupeň
4. 1. 2024
PČ – VÁNOČNÍ TVOŘENÍ – 6. TŘÍDA
4. 1. 2024
PČ – VÁNOČNÍ TVOŘENÍ – 7. TŘÍDA
2. 1. 2024
Veselé Vánoce a šťastný nový rok
1. 1. 2024
Přání ŠJ a MŠ Dyjákovice
25. 12. 2023
Svícen - 3. třída
24. 12. 2023
Vánoční besídka - 4. třída
24. 12. 2023
Jihomoravské muzeum - 4. třída
24. 12. 2023
Lucerny - 4. třída
24. 12. 2023
Vánoční baňky - 3. třída
24. 12. 2023
Tvořivé Vánoce - 3. třída
24. 12. 2023
Vánoční stromečky - 3. třída
24. 12. 2023
Vánoční nadílka - 3. třída
24. 12. 2023
Vánoční přání - 3. třída
23. 12. 2023
Vánoční počítání – 6. třída
23. 12. 2023
Vánoční dílničky
22. 12. 2023
Vánoční přání - Inf 5
22. 12. 2023
Vánoční básnička - 1. třída
22. 12. 2023
Teplý čaj - 1. třída
22. 12. 2023
Přáníčko - 1. třída
22. 12. 2023
Můj táta - 1. třída
22. 12. 2023
Čert - 1. třída
22. 12. 2023
Zpívání pro seniory
22. 12. 2023
Netradiční hodina tělesné výchovy v 5. třídě
20. 12. 2023
Úpravna vody Znojmo – exkurze – 8. třída
20. 12. 2023
Vánoční recepty 5. třídy
19. 12. 2023
Preventivní program – Podpora dětské psychiky
17. 12. 2023
Vánoční přírodovědná olympiáda
17. 12. 2023
Advent - 9. třída
14. 12. 2023
Střední škola technická Znojmo, Uhelná – exkurze
13. 12. 2023
Jak válčili husité - Pernštejni
12. 12. 2023
Tvořivé Vánoce - 2. třída
12. 12. 2023
Sníh - 3. třída
12. 12. 2023
Mikuláš, čert, anděl - pětilístek - 3. třída
12. 12. 2023
Mikuláš - 3. třída
12. 12. 2023
Rodina - 3. třída
12. 12. 2023
Zimní krajina - 7. třída
11. 12. 2023
FINANČNÍ GRAMOTNOST – ŠKOLNÍ KOLO
10. 12. 2023
Vánoční přání
9. 12. 2023
Dějepisná olympiáda
9. 12. 2023
Podzimní ovoce - 7. třída
9. 12. 2023
Podzimní kytice - 6. třída
9. 12. 2023
Návrh domu - 8. třída
9. 12. 2023
Hudební nástroje - 7. třída
6. 12. 2023
Románský sloh - D7
5. 12. 2023
Mikuláš, čert a anděl
5. 12. 2023
Skřítkové - 2. třída
5. 12. 2023
Jablko a hruška - 2. třída
5. 12. 2023
Duchové - 2. třída
5. 12. 2023
Raketa z geometrických tvarů - 1. třída
5. 12. 2023
První slabiky - 1. třída
5. 12. 2023
O Smolíčkovi - 1. třída
5. 12. 2023
Kreslená věta - 1. třída
2. 12. 2023
Mokřady a tajemství ztracené vody – 1. stupeň
2. 12. 2023
Jaký je život za mřížemi – preventivní program
2. 12. 2023
Bobřík informatiky 2023
2. 12. 2023
BRLOH - Brněnská logická hra
27. 11. 2023
Zimní krajina - 9. třída
27. 11. 2023
Barvy podzimu - 9. třída
27. 11. 2023
Uzavření školní jídelny 27. 11. 2023
25. 11. 2023
Bubnovačka 2023
25. 11. 2023
Tělesná výchova žáků 6., 7. a 8. třídy
25. 11. 2023
Platební karta - VkO 9
25. 11. 2023
POKOS - říjnová soutěž
23. 11. 2023
Divadlo 3., 4. a 5. třída
23. 11. 2023
Eurorebus 2023
22. 11. 2023
RYCHLOST – 7. třída
22. 11. 2023
Řemeslo má budoucnost 2023
22. 11. 2023
STAVBA ATOMU – 6. třída
22. 11. 2023
IT – SLOT – vědomostní soutěž v oblasti IT
20. 11. 2023
Návštěva v knihovně - 3. třída
20. 11. 2023
Sv. Martin - 3. třída
20. 11. 2023
Strašidla - 3. třída
20. 11. 2023
Duchové - 3. třída
20. 11. 2023
Pavouci - 3. třída
18. 11. 2023
Mokřady a tajemství ztracené vody - Recyklohraní
15. 11. 2023
Výroba bambulí - 5. třída
15. 11. 2023
17. listopad - 5. třída
12. 11. 2023
Sv. Martin - 6. třída
10. 11. 2023
Tak Kam?! Veletrh středních škol Znojmo 2023
8. 11. 2023
Setkání seniorů
6. 11. 2023
Hudební výchova
5. 11. 2023
Povrch České republiky - Z9
5. 11. 2023
Významné dny ve zdravotnictví – VkZ 9
31. 10. 2023
Zavařujeme - 1. třída
31. 10. 2023
Vlaštovky - puzzle - 1. třída
31. 10. 2023
Učíme se písmeno S - 1. třída
31. 10. 2023
SO jako SOVA - 1. třída
31. 10. 2023
Moje aktovka - 1. třída
31. 10. 2023
Modelujeme ovoce a zeleninu - 1. třída
31. 10. 2023
Frotáž LISTY - 1. třída
31. 10. 2023
A jako ANGÍNA - 1. třída
25. 10. 2023
Halloweenské postavy - 9. třída
25. 10. 2023
Hrozen - 9. třída
25. 10. 2023
Dýně - 3. třída
25. 10. 2023
Podzimníčci - 3. třída
25. 10. 2023
Podzimní vycházka - plastelína - 3. třída
25. 10. 2023
Podzimní obrázky - 3. třída
25. 10. 2023
Podzim - 3. třída
25. 10. 2023
Enviromentální program Trkmanka - 1. - 2. třída
25. 10. 2023
Společně nás učení baví - 2. třída
25. 10. 2023
Pozvánka - 2. třída
25. 10. 2023
Muchomůrky - 2. třída
25. 10. 2023
Jablko - pětilístek - 2. třída
25. 10. 2023
Dýně - 2. třída
25. 10. 2023
Draci - 2. třída
24. 10. 2023
28. říjen - 5. třída
24. 10. 2023
Heluz Hevlín – exkurze 9. třída
23. 10. 2023
Plýtvák šatní - 1. stupeň - Recyklohraní
22. 10. 2023
Logická olympiáda - výsledky
22. 10. 2023
Kelímek na psací potřeby- 5. třída
22. 10. 2023
Místní báje a pověsti - 6. třída
18. 10. 2023
Pitva ryby
18. 10. 2023
Právní vědomí - 8. a 9. třída
15. 10. 2023
ROHDE Dyjákovice - exkurze - 9. třída
15. 10. 2023
Obří nafukovací popisovatelný globus v praxi
14. 10. 2023
Linie - hra s barvami - 9. třída
14. 10. 2023
Návrh společenského oděvu - 8. třída
12. 10. 2023
POKOS – záříjová soutěž
12. 10. 2023
Tělesa - M6
12. 10. 2023
Dýně - 8. třída
12. 10. 2023
Perspektiva - 8. třída
11. 10. 2023
Odvoz drobných elektrospotřebičů - Recyklohraní
10. 10. 2023
Prázdniny - NJ 8
7. 10. 2023
Logická olympiáda
7. 10. 2023
Zátka - hrozny - 3. třída
7. 10. 2023
Můj erb - 3. třída
7. 10. 2023
Jablka a hrušky - 3. třída
7. 10. 2023
Vlaštovky táhnou - 3. třída
6. 10. 2023
Šifrování - Inf 6
4. 10. 2023
Myšlenková mapa – ZOO v České republice – Z9
3. 10. 2023
Když příroda maluje… - 5. třída
2. 10. 2023
Utíkej, Ájo, utíkej - 1. třída
2. 10. 2023
Slovo ŠKOLA - 1. třída
2. 10. 2023
Početní divadélko - 1. třída
2. 10. 2023
Náslovná hláska - 1. třída
2. 10. 2023
Myšlenková mapa - Škola - 1. třída
2. 10. 2023
Pečeme pizzu - 1. stupeň
2. 10. 2023
Prázdninové tričko - 2. třída
2. 10. 2023
Moje jméno - 2. třída
2. 10. 2023
Duch třídy - 2. třída
2. 10. 2023
Tělesa a látky - F6
1. 10. 2023
OKRESNÍ FINÁLE AŠSK - PŘESPOLNÍ BĚH
29. 9. 2023
Recyklohraní - informace
27. 9. 2023
Ukliďme Česko - 1. stupeň
26. 9. 2023
Svatý Václav v 5. třídě
26. 9. 2023
Ukliďme Česko - podzim 2023 - 2. stupeň
25. 9. 2023
Projekt Šestka
19. 9. 2023
Tajné písmo - Ch 8
19. 9. 2023
Muzikoterapie
11. 9. 2023
Adaptační den - 6. třída
10. 9. 2023
Příprava občanů k obraně státu (POKOS)
7. 9. 2023
Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024
1. 7. 2023
Slavnostní zakončení školního roku 2022/2023
30. 6. 2023
Fotografie tříd 2022-2023
29. 6. 2023
PING PONG
29. 6. 2023
Sběr papíru
29. 6. 2023
Školní výlet - ZOO Hodonín
29. 6. 2023
T - Mobile Olympijský běh 2023
28. 6. 2023
Volba povolání
28. 6. 2023
Preventivní program - 1. stupeň
27. 6. 2023
Trhy
25. 6. 2023
Výtvarná a básnická soutěž na naší škole
25. 6. 2023
Recyklohraní 2. pololetí 2022/2023 – vyhodnocení
24. 6. 2023
Netradiční sport - cvrnkání kuliček
24. 6. 2023
Školní výlet -5. třída
24. 6. 2023
Tulipány - 5. třída
24. 6. 2023
Na moři - 5. třída
24. 6. 2023
Ruce - 9. třída
22. 6. 2023
Recyklace hrou - 1. stupeň
22. 6. 2023
Léto - pětilístek - 2. třída
22. 6. 2023
Den otců - přání - 2. třída
22. 6. 2023
Sluníčka - 2. třída
22. 6. 2023
Žirafa - 1. třída
22. 6. 2023
Tatínek - 1.třída
22. 6. 2023
Rok - 1. třída
22. 6. 2023
Na zahrádce - 1. třída
22. 6. 2023
Fantastické zvíře - 1. třída
20. 6. 2023
Školní výlet - 6. a 7. třída
20. 6. 2023
Novaservis Znojmo - exkurze
19. 6. 2023
Moje vysněné prázdniny - 4. třída
19. 6. 2023
Fotbalový turnaj - školní družina
19. 6. 2023
Mandaly - zvířata - 4. třída
19. 6. 2023
Mravenci - 4. třída
19. 6. 2023
Dopravní hřiště - 4. třída
15. 6. 2023
ZOO Jihlava
14. 6. 2023
Eurorebus – celostátní finále
10. 6. 2023
JÍDLO, STRAVOVACÍ NÁVYKY A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL
8. 6. 2023
Léto - písmo - 6. třída
8. 6. 2023
Plány na prázdniny NJ 5
8. 6. 2023
ROHDE Dyjákovice - exkurze
7. 6. 2023
JAK SE CHOVAT NA SŠ, JSEM ZA SEBE ODPOVĚDNÝ
7. 6. 2023
Školní výlet Znojmo - 4. třída
5. 6. 2023
Papírové vitráže - 9. třída
5. 6. 2023
Vitráže - 7. třída
5. 6. 2023
Společné seznámení 5. tříd
5. 6. 2023
Ochutnávka mléčných výrobků
5. 6. 2023
Dětský den
5. 6. 2023
English Shop/Anglický obchod
4. 6. 2023
Soutěže do 9. června
4. 6. 2023
Den bez aktovek „No Backpack Day“
4. 6. 2023
Pálava - 8. třída
4. 6. 2023
Tematická exkurze Jihlava – Recyklohraní
4. 6. 2023
Návštěva pštrosí farmy
2. 6. 2023
Obhajoby absolventských prací
2. 6. 2023
Den otevřených dveří PČR
2. 6. 2023
Divadélko pro školy
2. 6. 2023
Veselí brouci - 1. třída
2. 6. 2023
Sklízíme úrodu - 1. třída
2. 6. 2023
Přání pro maminku - 1. třída
2. 6. 2023
Narozeninový dort - 1. třída
2. 6. 2023
Konvička - 1. třída
2. 6. 2023
Dny v týdnu - 1. třída
2. 6. 2023
NO BACKPACK DAY - 1. stupeň
2. 6. 2023
Motýli - otisky - 2.třída
2. 6. 2023
Louka - 2. třída
2. 6. 2023
Den matek - 2. třída
31. 5. 2023
MLADÝ ZDRAVOTNÍK
28. 5. 2023
TOS Znojmo, a.s. – exkurze
28. 5. 2023
Svatováclavské korunovační klenoty - 4. třída
26. 5. 2023
Obědy školákům zdarma
24. 5. 2023
Automechanik - představení oboru
24. 5. 2023
MĚSTSKÉ DIVADLO VE ZNOJMĚ
24. 5. 2023
OLYMPIÁDA PRO RADOST – DYSLEKTICKÁ OLYPIÁDA
24. 5. 2023
Režim dne - 3. třída
24. 5. 2023
Přání - 3. třída
24. 5. 2023
Kos černý - 3. třída
24. 5. 2023
Motýl na louce - 4. třída
24. 5. 2023
Světlušky - 4. třída
24. 5. 2023
Robinson Crusoe - ztroskotání korábu - 4. třída
24. 5. 2023
Přáníčko pro maminky - 4. třída
24. 5. 2023
Medvěd nebo kočka? - 4. třída
22. 5. 2023
Turnaj o pohár SVČ
17. 5. 2023
Jarní květiny - IaKT 8
17. 5. 2023
Přírodní krajiny - Z6
17. 5. 2023
Den matek
14. 5. 2023
Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou
13. 5. 2023
Dem matek - IaKT 6
11. 5. 2023
Velikonoční kraslice - 7. třída
11. 5. 2023
Cesta mobilního telefonu kolem světa
9. 5. 2023
DYSOLYMPIÁDA
6. 5. 2023
Jak nebýt plýtvákem - Recyklohraní
5. 5. 2023
Zvířecí rodina - 1. třída
5. 5. 2023
Mláďata - 1. třída
5. 5. 2023
Jaro - myšlenková mapa - 1. třída
5. 5. 2023
Čarodějnice - 1. třída
5. 5. 2023
Barevná kočka - 1. třída
5. 5. 2023
Jarní slunce - 4. třída
5. 5. 2023
Vítání jara - 4. třída
5. 5. 2023
Emoce - 7. třída
5. 5. 2023
Na zahrádce - 6. třída
5. 5. 2023
Projekt "Ich" - NJ 6. třída
5. 5. 2023
Tulipány - 9. třída
2. 5. 2023
Jak naše chování ovlivňuje změnu klimatu
28. 4. 2023
Edukační program - Hlásím, že hasím - 2. třída
28. 4. 2023
Čarodějnice - 2. třída
28. 4. 2023
Den Země - 2. třída
28. 4. 2023
Tulipány - 2. třída
26. 4. 2023
PROJEKT OBĚDY ŠKOLÁKŮM
26. 4. 2023
ZÁKLADY PRVNÍ POMOCI
25. 4. 2023
Minulost ukrytá v obraze 3. třída
23. 4. 2023
Eurorebus – 28. ročník – krajské kolo Olomouc
22. 4. 2023
Hlásím, že hasím - 1. třída
19. 4. 2023
Divy světa - D6
19. 4. 2023
Gotický sloh – D7
19. 4. 2023
Plavecký výcvik
17. 4. 2023
FL NADĚJÍ 2022/2023
17. 4. 2023
Odpady a obaly – Plasty – 9. třída
16. 4. 2023
Nakládání s odpady – 7. třída
15. 4. 2023
Sběrný dvůr a ČOV Hodonice – exkurze
18. 3. 2023
Galerie nejlepších žáků 2023
1. 7. 2022
Forografie tříd 2021 - 2022
29. 3. 2022
Galerie nejlepších žáků 2022
28. 6. 2021
Fotografie tříd 2020-2021
30. 6. 2020
Fotografie tříd 2019 - 2020
10. 3. 2020
Galerie nejlepších žáků 2020
30. 6. 2019
Fotografie tříd 2018-2019
24. 4. 2019
Galerie nejlepších žáků 2019
30. 6. 2018
Fotografie tříd 2017 - 2018
30. 6. 2017
Fotografie tříd 2016 - 2017
30. 6. 2016
Fotografie tříd 2015 - 2016
30. 6. 2015
Fotografie tříd 2014 - 2015
30. 6. 2014
Fotografie tříd 2013 - 2014
30. 6. 2013
Fotografie tříd 2012 - 2013
30. 6. 2012
Fotografie tříd 2011 - 2012
30. 6. 2011