Dnes je 28. 4. 2024, svátek má Vlastislav, zítra Robert

Poděkování rodičům

Datum: 30. 6. 2023

Vážení rodiče,

děkuji Vám za to, že jste věnovali čas a energii našim pedagogům a zaměstnancům, kteří se oddaně starají o vaše děti. Vaše aktivní zapojení, komunikace a spolupráce nám umožňují vytvářet prostředí, ve kterém se vaše děti mohou rozvíjet a dosahovat svého potenciálu.

Děkujeme vám také za podporu při školních akcích, dobrovolnických činnostech a veškerých dalších aktivitách.

Vaše účast ukazuje zájem a angažovanost ve vzdělávání vašich dětí a předává jim vzácnou zprávu o důležitosti vzdělání.

Dále Vám oznamuji, že školní družina bude během prázdnin uzavřená a první školní den začíná slavnostním zahájením 4. 9. 2023 v 7:50 u budovy druhého stupně naší školy.

Přeji vám a vašim rodinám krásné léto plné odpočinku a radosti. Ať jsou tyto prázdniny naplněny šťastnými a nezapomenutelnými okamžiky.

S úctou

Mgr. Lubomír Fiala