Slavnostní zakončení školního roku 2025/2026
Datum: 26. 6. 2026Poslední školní den jsme se společně sešli na slavnostním zakončení školního roku. Úvod patřil krátkým proslovům pana ředitele Mgr. Lubomíra Fialy a starosty městyse pana Josefa Gajdošíka, kteří zhodnotili uplynulý školní rok a popřáli všem žákům krásné prázdniny.
Nejemotivnější část programu byla věnována našim absolventům. Žáci 1. a 2. třídy jim slavnostně předali absolventské šerpy. Za deváťáky zazněl krátký proslov, ve kterém poděkovali svým učitelům za trpělivost, podporu i společně prožité roky. Jako poděkování jim předali také drobné dárky a květiny.
Poté se všichni přesunuli do svých tříd, kde si převzali vysvědčení. Na úplný závěr čekalo deváťáky krásné rozloučení – mladší spolužáci je na školní chodbě vyprovodili slavnostním špalírem.
Našim absolventům přejeme mnoho úspěchů při dalším studiu, odvahu na nové cestě a spoustu krásných zážitků. Všem žákům i zaměstnancům školy přejeme příjemné a zasloužené letní prázdniny!