NO BACKPACK DAY - 1. stupeň

Datum: 2. 6. 2023

V pátek 26. 5. se na naší škole uskutečnil projekt „NO BACKPACK DAY“. Den, kdy děti chodí do školy bez batohů, aktovek. Cílem tohoto projektu bylo připomenout si milióny dětí na naší planetě, které ujdou denně kilometry pěšky do školy. Knihy a školní pomůcky nosí v různých zavazadlech, protože si nemohou dovolit školní batohy ani aktovky.

Děti z 1. stupně se do tohoto projektu také zapojily a přinesly si knihy a školní pomůcky v improvizovaných zavazadlech. Nápady byly zajímavé, úsměvné a skutečně originální. Tyto nápady můžete shlédnout na přiložených fotografiích. Všem, kdo se zapojil, patří veliká pochvala a i příští rok se budeme těšit na další nové nápady.