Dnes je 3. 5. 2024, svátek má Alexej, zítra Květoslav

Obhajoby absolventských prací

Datum: 2. 6. 2023

V úterý 30. 5. 2023 čekal na žáky 9. ročníku nelehký úkol – obhajoby absolventských prací.

Každý z nich si na začátku školního roku vybral jedno téma, které v průběhu roku zpracovával nejdříve ve formátu WORD a poté POWER POINT.

Obhajoby probíhaly v učebně přírodopisu. Vše zahájil pan ředitel Mgr. Lubomír Fiala.

Deváťáci prezentovali svoji práci před žáky ostatních tříd 2. stupně, vyučujícími, vedením školy a někteří i svými rodiči, prarodiči či sourozenci.

Každý z nich ze sebe vydal maximum, aby svou práci co nejlépe obhájil.

V letošním školním roce si vybrali tato témata:

Historie kytar, Sportovní gymnastika, Myslivost, Chemické prvky, Energy drink, Plameňáci, Návykové látky – drogy, Labradorský retrívr, Návykové látky – kouření, Japonsko, Emil Zátopek, Vietnam, Pěchotní zbraně AČR, Jan Koller, Historie českého fotbalu, Výroba elektrické energie, Vývoj počítačových her, Historie českého hokeje, Vývoj tanků, Značka Zetor, Mezi plasty, Černobyl a Šipky.

Gratulujeme k úspěšné obhajobě.