Školní výlet - 6. a 7. třída

Datum: 20. 6. 2023

Ve čtvrtek 15. 6. 2023 se žáci 6. a 7. třídy vydali na školní výlet do historické Olomouce.
Po dvouhodinové cestě autobusem se již všichni moc těšili na nové zážitky. Během komentované prohlídky mohli žáci obdivovat historické jádro města a jeho nejvýznamnější památky, jako je například Sloup Nejsvětější Trojice, zapsaný od roku 2000 na Seznam světového dědictví UNESCO. Na co se ale všichni moc těšili, byla návštěva ZOO na Svatém Kopečku u Olomouce. Žáci zde mohli vidět spoustu zajímavých zvířat, jako jsou poloopice, opice, lvi, medvědi, žirafy, bílí vlci, klokani a mnoho dalších.
Na zpáteční cestě domů si žáci nejen sdělovali své zážitky, ale také si společně zazpívali.
Bylo znát, že se výlet opravdu vydařil.