Dnes je 28. 4. 2024, svátek má Vlastislav, zítra Robert

Darujme sourozencům naději po tragické ztrátě tatínka

Datum: 3. 7. 2023

V červnu 2023 nás po dlouhé a těžké nemoci navždy opustil tatínek tří dětí a báječný kamarád. Žil pro rodinu, byl milujícím otcem a opravdovým přítelem. Po této tragické události zůstali tři kluci na vše sami. Stojí teď před každodenními výzvami, které najednou budou muset řešit bez táty.

Nejstarší Martin teprve dokončil maturitu, a už na něj dopadá břímě dospělého života. Musí se postarat o své dva nezletilé patnáctileté bratry, které čeká nástup do deváté třídy, a zároveň se připravit na vysokou školu.

Martin se snaží být silný pro své bratry a chce jim poskytnout potřebné zázemí a lásku, aby se společně dokázali vyrovnat s touto obrovskou ztrátou.

Sbírkou společně podpoříme tři kluky, kteří budou vyrůstat bez opory svého táty. Pomůžeme jim při nástupu do školy, s přípravou na budoucí povolání, kroužky nebo třeba tábory.

Pevně věříme, že díky této sbírce umožníme Martinovi, Danovi a Romanovi tuto těžkou situaci zvládnout lépe.

Odkaz na web, přes který můžete klukům přispět:

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z darované částky.

Děkujeme za každý příspěvek.