Slavnostní zakončení školního roku 2022/2023

Datum: 1. 7. 2023

Letošní závěr školního roku přivítalo slunečné počasí.

Žáci, rodiče, prarodiče,… se sešli před školou, aby slavnostně ukončili další školní rok.

Na úvod promluvil pan ředitel Mgr. Lubomír Fiala.

Následovalo šerpování vycházejících žáků. Jako vždy se této funkce ujali malí prvňáčci za pomoci paní učitelek. Následovalo krátké vzpomínání na školní léta v podání Lenky Cholevové a Petra Stehlíka. Další žáci potom přidali několik  veselých příběhů a historek. Přišlo i pár slziček.

Pan starosta Josef Gajdošík  předal deváťákům pamětní list a knihu. Poté přednesl  pár slov na prázdniny.

Nastalo smutné loučení s paní zástupkyní Marií Tomanovou a panem učitelem Petrem Vysočanem, kteří na naší škole ukončili svoje působení. Do dalších let přejeme hlavně pevné zdraví a děkujeme. Kytičky a milá slova přidali i žáci.

Poté jsme se rozešli do tříd pro vysvědčení.

Na závěr jsme se za tónů oblíbené písně s deváťáky rozloučili.

Přejeme všem vycházejícím žákům hodně úspěchů na nových středních školách a žákům základní školy krásné prázdniny.