Adaptační den - 6. třída

Datum: 11. 9. 2023

Čtvrteční dopoledne 7. 9. 2023 se žáci 6. ročníku zúčastnili ADAPTAČNÍHO DNE, který jako každý rok probíhal na naší škole. Program plný her, zajímavého povídání, soutěží a poznávání si pro ně připravily speciální pedagožky z PPP Znojmo, paní Mgr. Voborná
a Mgr. Komůrková.

Počasí nám přálo, sluníčko se umívalo a my jsme začali hrou „CO MÁME SPOLEČNÉHO“, kreslením obrázků. Dále následovala hra se jmény dle abecedy, poté seznamovací zábava „ZNÁME SE“, kdo má nejdelší jméno, jakou má nohu, výšku, vlastnost, poté se šlo na stmelovací štafetu a na úplný závěr jsme skončili ve třídě, kde jsme malovali a zároveň poznávali portréty našich spolužáků.

Obrázky žáci kreslili ve skupinách, byly nádherné a originální. Všichni jsme si to užili, i s panem třídním učitelem a paní asistentkou. Jsme dobrý tým!