Prezentace střední školy – SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, Přímětická

Datum: 4. 11. 2023

V pátek 3. 11. 2023 k nám přijeli zástupci SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, Přímětická.

Žáci 9. třídy se formou prezentace nejdříve seznámili s nabídkou tříletých učebních oborů a  čtyřletých studijních oborů.

Následovalo bližší představení jednotlivých oborů – náplň studia, praxe, aktivity k získání odborných znalostí, informace  o možnosti získání řidičských a svářečských průkazů, o mezinárodních soutěžích,…..

Na závěr nechyběly informace o akcích, které škola pořádá pro budoucí studenty – Staň se na den středoškolákem, Dny otevřených dveří, Řemeslo má budoucnost,….. , a o přijímacím řízení na střední školu.

Zájemci o studium dostali i informační letáčky o škole.

Děkujeme za představení střední školy.

Naší další zastávkou při volbě povolání  je Veletrh středních škol ve Znojmě, který se uskuteční  9. 11. 2023.