Olympijský víceboj 2023

Datum: 23. 1. 2024

I v letošním školním roce se žáci naší školy zapojili do největšího sportovního projektu Olympijský víceboj. Jeho hlavním cílem je všestranný sportovní rozvoj žáků.

Žáci 1. stupně plní Olympijský diplom a žáci 2. stupně Olympijský odznak.

Žáci mají možnost získat body v těchto disciplinách – běh na 60 m, skok do dálky, běh na 1 000 m, klik, leh sed, hod medicinbalem, shyby na lavičce, přeskok přes švihadlo, hod míčkem a trojskok snožmo z místa. Jednotlivé disciplíny plní v hodinách tělesné výchovy.

Mezi nejlepší žáky, kterým se podařilo získat stříbrné a bronzové olympijské odznaky, patří:

Stříbrný olympijský odznak

Landová, Hubáčková, Schmidtová, Urbanová

Bronzový olympijský odznak

Černá, Stehlíková, Kučerová, Provaznik, Száková, Homolková

Stříbrný olympijský odznak

Gebová, Badinská

Bronzový olympijský odznak

Lelovský R., Zajíček, Hoták, Lukáš

Blahopřejeme !

Budeme držet palce všem žákům, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole v březnu ve Znojmě.