Plakáty - sběr elektra, mobilů, baterií, tonerů, oleje, papíru - Recyklohraní

Datum: 31. 1. 2024

Žáci 8. a 9. třídy vytvářeli plakáty na sběr a recyklaci drobných elektrospotřebičů, použitých mobilních telefonů, použitých náplní do tiskáren, baterií, použitého kuchyňského oleje a papíru. Při práci využívali informace získané na internetu, karty elektrických spotřebičů a vlastní kreativitu.

Dostali za úkol posílit informovanost žáků o správné likvidaci odpadu, který je možný opětovně recyklovat, znovu použít.

Jedná se o aktivitu v rámci Recyklohraní, která podporuje správné třídění a likvidaci odpadu, a tím přispívá životnímu prostředí.

Děkujeme všem žákům, kteří nám se správným tříděním odpadu pomáhají a zapojují se do sběrové akce, která bude na konci školního roku vyhodnocena v rámci nejšikovnějších tříd a nejlepších sběračů.