Florbalový turnaj SVČ Znojmo 2.- 5. třída

Datum: 29. 2. 2024

Ve středu 28. 2. se děti z florbalového kroužku pod záštitou SVČ Znojmo zúčastnily turnaje 2.- 5. tříd ve Znojmě, kde postupně změřily síly s Kuchařovicemi, Mediflorbal a Šumnou.

V prvním utkání je čekal největší favorit turnaje a pozdější suverénní vítěz, tým Kuchařovic. V zápase hraném na 2x10 minut hrubého času ukázal soupeř svoji sílu a zvítězil přesvědčivě 20:1.

Proti týmu Mediflorbal už se hrál vyrovnaný zápas. V závěru měli více sil soupeři a několika slepenými góly rozhodli o svém vítězství 11:7.

Cíl pro třetí zápas byl jasný, konečně zvítězit. Utkání proti Šumné bylo vyrovnané až do závěrečného hvizdu. Štěstí se nakonec přiklonilo opět k soupeři, který se radoval z vítězství 10:8.

Pochvalu si tentokrát zaslouží hlavně Jakub Popp a Matyáš Jergl, kteří v každém utkání příkladně bojovali až do úplného konce.

Sestava: M. Kubík – J. Popp, P. Horáček, T. Hříbek, M. Zrun, V. Zrun, D. Belan, M. Jergl

Vedoucí kroužku: Rostislav Souček