Dnes je 3. 5. 2024, svátek má Alexej, zítra Květoslav

Sazka olympijský víceboj - okresní kolo Znojmo

Datum: 19. 4. 2024

Naše škola je zapojena do projektu Olympijský víceboj, jehož hlavním cílem je všestranný sportovní rozvoj žáků základních škol.

V rámci tělesné výchovy motivujeme děti k všestrannému rozvoji.Žáci  plní různé sportovní disciplíny.

Žáci s nejlepšími sportovními výsledky jeli naši školu reprezentovat do okresního kola, které se konalo 2. 4. 2024  na ZŠ Prokopa Diviše v Příměticích.

Odznaku všestrannosti se zúčastnilo 14 škol z okresu Znojmo a asi 180 žáků. Celým sportovním dnem provázela Šárka Kašpárková.

Naši školu vzorně reprezentovalo 22 žáků.

3. třída - Viktor Mareš

4. třída - Nela Malíková, Matyáš Jergl

5. třída - Matěj Dojčar

6. třída - Ema Juhaňáková, Jaroslav Uhlíř, Marek Vítek

7. třída - Lukáš Jochacy, Jakbu Urban, Hubáčková Vanesa, Landová Kateřina, Schmidtová Lucie, Stehlíková Inka, Urbanová Natálie

8. třída - Nikolas Čížek Čuport Benjamín, Jan Feranec, Libor Šnajdr, Sofie Brychtová, Natálie Marešová

9. třída - Petr Lukáš, Jakub Zajíček

Žáci soutěžili ve čtyřboji:

hod 2kg medicinbalem, trojskok, skok přes švihadlo 2min, leh-sed 2min

Tito žáci si odváželi medaile ve své věkové kategorii:

Viktor Mareš - 3. místo

Matyáš Jergl - 1. místo

Soutěž v družstvech:

Družstvo A - se umístilo na 5. místě - Brychtová, Landová, Schmidtová, Urbanová, Čížek, Lukáš, Čuport, Jochacy

Družstvo B - se umístilo na 8. místě - Marešová, Hubáčková, Juhaňáková, Stehlíková, Šnajdr, Zajíček, Feranec, Urban

Žáci s nejlepšími výkony v rámci školy:

hod medicinbalem - Lukáš 16,90m; Landová 10,30m

trojskok - Čuport 7,66m; Brychtová 6,25m

přeskok přes švihadlo - Šnajdr 217x, Urbanová 226x

leh-sed - Čuport 77x; Hubáčková 72x

Blahopřejeme všem žákům k dosažení krásných  sportovních výsledků a děkujeme za reprezentaci školy.

Krajské kolo se uskuteční v Brně 13. 5. 2024 ( je zaměřeno na atletické disciplíny).

Za naši školu postoupili tito žáci:

4. třída - Matyáš Jergl

7. třída - Lukáš Jochacy

8. třída - Benjamín Čuport (reprezentoval školu i minulý rok)

Děkujeme za sladké odměny pro zúčastněné žáky od spolku Sdružení rodičů při ZŠ Dyjákovice.