Dnes je 27. 7. 2024, svátek má Věroslav, zítra Viktor

PROJEKT OBĚDY ŠKOLÁKŮM

Datum: 9. 5. 2024

Základní škola Dyjákovice ve spolupráci s Patronem dětí a Nadací Sirius Praha pokračuje ve III. vlně OBĚDY ŠKOLÁKŮM. Již druhým rokem jsme byli oceněni plaketou, která zdobí vitrínu naší školy a prostory školní jídelny. Tento projekt zajišťuje i MŠMT a společně pomáhají rodinám a jejich dětem. I letos umožnili některým žákům naší školy čerpání obědů zdarma v období od 1. 5. 2024 – 30. 6. 2024. Cílem projektu je, aby žáci navázali kamarádské vztahy, osvojili si hygienické a stravovací návyky, rozdáváme radost všem. Naše škola navázala další spolupráci a připravujeme se na IV. vlnu od nového školního roku 2024. Jsme tady pro rodiny s dětmi, které potřebují tuto pomoc, ke zlepšení svého života a my se s nimi ve školách setkáváme „LEPŠÍ ŽIVOT PRO VŠECHNY“. S plnými bříšky to jde lépe.